Biz Kimiz?

Kendimizi tanımlarken bu işi neden yaptığımızdan yola çıkıyoruz.

Kuruluş manifestomuzda ifadesini bulan temel yaklaşımımız, ilkelerimiz ve hedeflerimiz bize daimi bir yön duygusu sağlıyor. Bu ana omurga sayesinde yeni ve uygulanabilir olanı bünyemize katarken moda fikirlerin ve gelip geçici akımların sahte cazibesine kapılmıyoruz.

Varlık amacımız iş yaşamında insana gerçek katkı sağlamaktır.

Yenilikçi yaklaşımımız ve uyguladığımız hem evrensel hem de kültürümüze özgü metodolojimiz aracılığı ile çalışma ortamlarında “insan” olgusunun fark edilmesini sağlıyoruz. Bu amaçla ihtiyaca göre birey, takım/grup ve örgüt düzeylerinde bir dizi çalışma gerçekleştiriyoruz. İş yaşamında insanlar birbirlerini “sahiden” görmeye başladıklarında artık geri döndürülemez bir dönüşüm gerçekleşiyor: diğerini önemseyen, saygı duyan, ilişki odaklı, destekçi, güvenen, katkıyı önemseyen, mutlu…bu yeni durumu  tanımlayan sözcüklerden sadece birkaçı.

 

2000 yılından bu yana eğitim ve koçluk alanındayız.

2000 yılında başlayan yolculuğumuzun yeni aşaması olan Akıl ve Yürek deneyim ve bilgi birikimini her geçen gün artırıyor, hizmet verdiği paydaşlarıyla birlikte öğrenmeyi ve büyümeyi sürdürüyor.