İşbirliklerimiz

Akıl ve Yürek olarak bizler müşterilerimize sunduğumuz bilgi ve hizmetlerin iş dünyamızın kendisine özgü yapısına ve kültürüne uyumlu olmasını özellikle önemsiyoruz. Öte yandan, bilginin evrenselliği ilkesini de gözeterek dünya genelinde çok sayıda kişi, kurum, kuruluş ve bizimkine benzer hizmetler sunan şirketlerle çeşitli düzeylerde ilişkiler kuruyoruz. Bu yaklaşım sayesinde, müşterilerimize hem en güncel ve çarpıcı hem de en etkili sonuçları üreten bilgi ve deneyimleri sağlayabiliyoruz.

Bu bölümde stratejik işbirliği ağımıza dahil olan şirketlerin listesine yer veriyoruz.

Dünyanın her coğrafyasında yer alan stratejik ortaklarımızla ölçme-değerlendirme, eğitim ve koçluk alanlarında sürekli bilgi alış verişi ve know-how transferi yapmaktayız. Mutlulukla ifade edelim ki bu transfer tek taraflı, yani sadece oradan buraya doğru değil, bizden onlara doğru da olmaktadır.

Akıl ve Yürek Eğitim Koçluk, nitelikli ve katma değer yaratan bilgiye erişme, iş dünyasının gelişim ve değişim taleplerine kültürel farklılıkları dikkate alarak aktarma yeteneği ile yurt dışında da dikkat çeken bir şirket konumunda olmaktan gurur duymaktadır.